Menu

ytang04

Doğal işitme yeniden tanımlandı 

Ytango  kulak arkası bir işitme cihazına doğal ses ve doğal yön tayinini kazandırmak  için kulak kanalı içine hem mikrofon , hem hoparlör yerleştiren patentli, Maric® teknolojisini üretti. Maric Tech  Dünya’da bir ilk…

Diğer Kulak Arkası Modellerden Farkı Nedir?

–       Son derece doğal ve anlaşılır işitme yeteneği

MaRicL

–       Çift mikrofonlu ürünlere nazaran daha başarılı yön tayini

–       Minimum rüzgar gürültüsü

–       Telefon ahizesini cihazı üzerine tutmanıza gerek kalmadan anlaşılır telefon konuşması

Ytango yumuşak, esne aynı zamanda, hipo-alerjik yumuşak uçları kullandı. Bu uçların açık ya da kapalı tipleri mevcuttur Yumuşak uçlar değişik kulak kanallarına uyum sağlaması için farklı boyutlarda yapılmıştır.

Mikrofonun kulak kanalında kalması dış kulak yolunun doğal mekanizmasını bozmayarak gürültüde anlamayı yeteneğini muhavaza eder. Ytangonun doğal yönlendiriciliği, sesin nereden geldiğini bilmek ve duymak istediğim şeye odaklanmak mümkün olacak anlamına gelir. Çok kolay bir biçimde 1-2-3-4 programlar arasında geçiş yapılabilir.

qleaf3

Ytango kulağınıza hafif bir dokunuşla programları seçmenize olanak sağlar AirTAP teknolojisi ile kullanılabilir. Bir restorantta, televizyon izlerken ya da bir partiye katıldığınızda? Uygun programa geçmek için kulağınıza yumşakça bir dokunu ile önceden belirlenmiş programlara sorunsuz geçer.

Açık Havada Mükemmel
Ytango nun eşsiz tasarımı ve mikrofonun kulak kanalımın için de olması rüzgar gürültüsünün rahatsız edici sesini duymamı engelledi.

Bir endüstri öncüsü
ExSilent sektöründe hep ilkleri üretmiştir: Görünmezlik üzerine tek olan Q hikayesi AirTAP özelliği ile zirveye ulaştı. Ytango ile ilk defa doğal ses alımını sağlamak, rüzgar gürültüsünü önlemek, telefon ile daha verimli konuşma ve doğru yön tayini için ilk defa kulak arkası bir işitme cihazında mikrofon ve hoparlör kulak kanalına yerleştirildi. Ve sonuç olarak Ytango ileri teknolojiyi sunmayı, yüksek kalitede ses ve uzun süreli kullanım konforunu kullanıcılara sağladı.

yTango Broşür:

brosur

Duyses ExSilent Barkod

(yTango Broşürünü Telefonunuza indirmek için  QR koda tıklayıp telefonunuz ile okutabilirsiniz.)

         

 

 

qleaf5

Bizler çok iyi biliyoruz ki kullanıcılar için duyduğu ses kalitesi ne kadar önemli ise kullandığı işitme cihazının görünmezliği ve estetiği de o kadar önemlidir. Bütün bu iki önemli özellik üzerine yoğunlaşan Exsilent kullanıcıların beklentisi doğrultusunda bu benzersiz tamamen kanal içinde duran (CIC) işitme cihazını üretti.  Nemden etkilenmemesi için kablo sistemi kullanılmadan bir araya getirilen parçaların arızalanma oranı minimize edildi.

ExSilent Q görünmezlik hattı – QLeaf dünyanın en küçük tam dijital ve moduler CIC işitme cihazıdır. Anında deneme ve kullanım için tasarlanmış ürün aynı zamanda ileri teknoloji ve konfor sağlar.

Tüm ExSilent Q modelleri görünmezlik için uygundur. Birini deneyin ve emin olun!

qleaf_pro1Q Leaf Pro

Qleaf Pro AirTAP özelliği ile dört dinleme programlarını sorunsuzca dolaşabileceğim benzersiz bir işitme cihazıdır. AirTAP, işlevselliği, bir dünya prömiyeridir.. Hava basıncı değişikliğine dayalı yenilikçi bir teknolojidir. Çünkü bu işlevsellik, dinleme programları arasında çok kolay dolaşmamı sağlar. Başka bir programa geçiş kulağa dokunarak gerçekleştirilir. Örneğin Müzik ya da Tv gibi. Hiçbir düğme veya anahtara basmaya gerek yoktur. Buna ek olarak, Qleaf Pro da 8 kanal ve 12 bantları, adaptif feedback yöneticisi ve adaptif gürültü azaltma özelliği standartdır.

Qleaf Patentli esnek, hipo-alerjik, ve açık ya da kapalı yumşak uçları ile kullanılır.. Kulak izine ve kişiye özel montaja gerek yoktur. Bu yumşak uçlar aynı zamanda kulak kirlerinden ve kulakta oluşan nemden Qleaf Pro yu korur. Havalandırmalı yumuşak uçta mevcuttur. Değişebilen uçlar ile cihazınızın hijyenini sağlanabilmektedir. Dene ve hemen kulanmaya başla! Uzmanın ürünü kulağınızda denemesinden hemen sonra Qleaf Pro yu anında kullanımaya başlayabilirsiniz. Zaman Değerlidir.

FAYDALARI:

 • Tamamen kulak kanalında kaldığı için yüksek görünmezlik.  qleaf4
 • Kulağa yumuşakça dokunarak diğer programlara kolay geçiş.
 • Doğal bir ses sağlar.
 • Kulak direktivite korur
 • Dört dinleme programları (Tv, Müzük, Restoran v.b.)
 • Kavisli kulak kanallarına uyumluluk.
 • Minimal feedback
 • Kolay pil değişimi
 • Cep telefonu kullanımı için uygundur.
 • Minimal rüzgar gürültüsü
 • Sportif faaliyetler için uygundur
 • Minimal kulak tıkanıklığı

QLeaf Broşürler:

Qleaf png         Qleaf Brosur

qleaf duyses      qleaf tuketici duyses

(QLeaf Broşürlerini Telefonunuza indirmek için  QR kodlara tıklayıp telefonunuz ile okutabilirsiniz.)

QLeaf Video:

                      qleaf